Čtyři vraždy stačí, drahoušku!2020-05-20T11:22:46+02:00

Project Description

Čtyři vraždy stačí, drahoušku!

Divadelní šlágr o mdlém učiteli, který se bez svého přičinění stal populárním masovým vrahem

Neenergický Georg, navíc absolutně bez sexappealu, a jeho nudné verše, půvabná redaktorka Sabrina, které nemá o čem psát, tuny gangsterů a hromady mrtvol… Jen pár postav z mnoha dalších. Nespoutaný spektákl odhalující veškeré divadelní fígly a triky. Co je sen, co je skutečnost? Přijďte se mrknout. S živou hudbou!

Premiéra 21. a 22. května 2013 na Divadelní lodi Tajemství Divadla bratří Formanů.

Délka představení: 1:20 (bez pauzy)

O hře

Autor: Nenad Brixy
Úprava a režie: Ondřej Lážnovský
Hudba: Josef Počepický
Scéna: Hynek Dřízhal
Kostýmy: Jitka Muchová a Veronika Moudrá
Dramaturgie: Kateřina Šplíchalová Mocová
Hudební doprovod:  AQUAJAZZ

Hrají

Tereza Krippnerová, Zita Morávková, Václav Krátký, Petr Gelnar, Ondřej Lážnovský / Martin Dusbaba, Lubor Šplíchal a muzikanti kapely AQUAJAZZ.

Recenze

Divadlo AQUALUNG pobaví konverzační crazy komedií s detektivními zápletkami, podbarvenou jazzem. Text ctili na osmdesát procent, zbylých dvacet naplnili trefnými aktualizacemi. Některé postavy záměrně posunuli tím, že je obsadili druhým pohlavím. Muži v ženských rolích a ženy v mužském převleku bývají divácky vděční. Nesmělý učitel Georg, sexy redaktorka Sabrina, gangsteři a haldy mrtvol… Postavy populární veselohry ožívají i umírají za svižného tempa lodní kapely, která je trochu stísněně umístěná na vyvýšeném místě, zato je dobře vidět i slyšet.
(ct24.ceskatelevize.cz)

Program