Je úterý, 14.srpna 2018, 13:15 hod.
Čas tak akorát na retro sci-fi divadlo ... AQUALUNG

Vítejte na stránkách Divadla AQUALUNG

 

Nejbližší představení:
PREMIÉRA Maškarády Terryho Pratchetta 17. září 2018!
Více informací najdete v sekci Připravujeme, na našem Facebooku a Instagramu.


NOVINKY:

.

Naše Maškaráda se bez výpravy neobejde!

Přispějte nám na její výpravu na Hithitu a vyberte si jednu z mnoha divadelních odměn - čekají vás placky, magnety, trička, ale i speciální limitované odměny, jako jsou rekvizity z Mužů ve zbrani, maska fantoma s podpisy našich herců nebo jedinečná pozvánka na zkoušku s prohlídkou zákulisí!

.
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35102637_10155548350078201_7411893880968183808_o.png?_nc_cat=0&oh=b205c04731ec6f40067826d16ad55d51&oe=5BB8B04B
Přátelé i první návštěvníci Zeměplochy!
Svět opery je podivnější, než si člověk nebo troll dokážou představit. Ale také neodolatelně přitažlivý. Opera pomůže někomu svou pravou tvář skrýt, jinému ji odhalit.  Přijďte spolu s čarodějkami pátrat po pravé tváři Ducha opery! A pokud uvidíte padat lustr, neutíkejte, protože: „Šou musí pokračovat!“
.

.

Instagram

AQUALUNG MÁ INSTAGRAM!

Sledujte, co je v divadle nového v přímém přenosu. Pochlubte se návštěvou divadla stylovou fotkou!

A možná, že přijde i nějaká ta soutěž ;)

 

 

.

.

Voucher 2017DÁRKOVÉ POUKAZY!
Nadělte svým blízkým náš dárkový poukaz! Lze ho vyměnit za dvě vstupenky na jakékoli naše představení v průběhu roku a stojí stejně jako jedna vstupenka běžná. A to chcete!


Poukazy jsou k zakoupení na pokladně ŽDJC v pokladních hodinách nebo hodinu před každým představením, případně u našeho stánku ve foyer před každým představením Aqualungu.

.

 

Nezapomeňte, že při každém představení máte možnost podpořit AQUALUNG nákupem u našeho stánku!

 

Za příspěvek nabízíme trička, placky, magnety, CD Aquajazzu, unikátní programoplakáty a další zábavné věci. Těšíme se na vás :)

 


.

 Aquajazz: So NiceNaše dvorní kapela AQUAJAZZ má nový klip!


Děkujeme všem, kdo přišli na jeho křest na letošním divadlením plese - a kdo ho ještě neviděl, běžte to honem napravit na YouTube!

.

.

 

Klub přátel divadla AqualungOdteď už neprošvihnete žádnou pozvánku na naše představení!

Přidejte se do Klubu přátel divadla Aqualung a plujte s námi :)

 

  

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana městská část Praha 3 www.railreklam.cz Scénografie www.studiotesa.cz SoundSquare i-divadlo.cz Klub mladých diváků Steamzine.cz - e-zin českého steampunku
Činnost Divadla AQUALUNG podporují