Je pátek, 10.dubna 2020, 21:15 hod.
Čas tak akorát na retro sci-fi divadlo ... AQUALUNG

O představení
Zpět Zpět do Repertoáru
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!

Divadelní šlágr o mdlém učiteli, který se bez svého přičinění stal populárním masovým vrahem


Neenergický Georg, navíc absolutně bez sexappealu, a jeho nudné verše, půvabná redaktorka Sabrina, které nemá o čem psát, tuny gangsterů a hromady mrtvol… Jen pár postav z mnoha dalších. Nespoutaný spektákl odhalující veškeré divadelní fígly a triky. Co je sen, co je skutečnost? Přijďte se mrknout. S živou hudbou!


Autor: Nenad Brixy 

Úprava a režie: Ondřej Lážnovský 

Hudba: Josef Počepický

Scéna: Hynek Dřízhal

Kostýmy: Jitka Muchová a Veronika Moudrá

Dramaturgie: Kateřina Šplíchalová Mocová

Hudební doprovod: AQUAJAZZ

 

HRAJÍ:
Tereza Krippnerová, Zita Morávková, Václav Krátký, Petr Gelnar, Ondřej Lážnovský / Martin Dusbaba, Lubor Šplíchal a muzikanti kapely AQUAJAZZ.

 

 

Galerie

 

 

Premiéra 21. a 22. května 2013 na Divadelní lodi Tajemství Divadla bratří Formanů.

 

Délka představení: 1:20 (bez pauzy)


Divadlo AQUALUNG pobaví konverzační crazy komedií s detektivními zápletkami, podbarvenou jazzem. Text ctili na osmdesát procent, zbylých dvacet naplnili trefnými aktualizacemi. Některé postavy záměrně posunuli tím, že je obsadili druhým pohlavím. Muži v ženských rolích a ženy v mužském převleku bývají divácky vděční. Nesmělý učitel Georg, sexy redaktorka Sabrina, gangsteři a haldy mrtvol… Postavy populární veselohry ožívají i umírají za svižného tempa lodní kapely, která je trochu stísněně umístěná na vyvýšeném místě, zato je dobře vidět i slyšet.
(ct24.ceskatelevize.cz)


Žižkovské divadlo Járy Cimrmana městská část Praha 3 www.railreklam.cz Scénografie www.studiotesa.cz SoundSquare i-divadlo.cz Klub mladých diváků Steamzine.cz - e-zin českého steampunku
Činnost Divadla AQUALUNG podporují