Je pátek, 24.listopadu 2017, 3:03 hod.
Čas tak akorát na plovoucí divadlo ... AQUALUNG

AQUAJAZZ 


Zpěvačka a pět nezávislých profesionálních muzikantů mentálně kolaborujících s divadlem AQUALUNG.


Nekompromisní výplach jazzovými standardy! Ozdoba divadelních večírků, která se ráda nechá zneužít naplnění vašich nejhříšnějších firemních představ.


Vaše hudební eskortní služba AQUAJAZZ

telefon: 773 212 219
email: tereza.krippnerova@gmail.com


aquajazz       aquajazz

.

AQUALUNG / AQUAJAZZ VYDÁVAJÍ DLOUHO OČEKÁVANÉ STUDIOVÉ ALBUM

.

cd aquajazz

První oficiální záznam písniček z historicky všech titulů Divadla AQUALUNG a jazzových standardů kapely AQUAJAZZ. Zpívají herci Divadla AQUALUNG.

Album AQUALUNG // AQUAJAZZ obsahuje celkem 15 tracků - úvodní jingle, který velmi dobře znají všichni věrní diváci Divadla AQUALUNG, autorské písně z inscenací Cesta kolem světa za 60 dní, Příliš skromný Nick Carter, Pytlákova schovanka 2010 aneb Šlechetný milionář, Pan Hus, Válka s Mloky a DRACULA reloaded a jazzové standardy z koncertního repertoáru kapely AQUAJAZZ.
ALBUM je odměnou pro naše věrné diváky, kteří už léta touží mít naše písničky doma. Je určené všem mužům, ženám, dětem i zvířatům kolem divadla, a potom všem milovníkům vody, jazzu, lodí, vlaků, vzducholodí a neopakovatelnosti zážitku. CD vzniká za podpory všech. I Vás. Děkujeme.
.
CD je možné zakoupit při představení Divadla AQUALUNG nebo na objednávku přes email: produkceaql@gmail.com
CENA 250,- Kč
 


Žižkovské divadlo Járy Cimrmana městská část Praha 3 www.railreklam.cz Scénografie www.studiotesa.cz SoundSquare i-divadlo.cz Klub mladých diváků
Činnost Divadla AQUALUNG podporují